Ogłoszenia 28.02.2021

Ogłoszenia 28.02.2021

2 Niedziela Wielkiego Postu

 

1. Dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, Niedziela „Ad Gentes”. Można złożyć ofiarę na ten cel do skarbonki.

2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w piątki w Farze dla dzieci o 17.00, dla młodzieży i dorosłych o 18.00; w kościele garnizonowym po Mszy Św. godz. o 17.00; Gorzkie Żale w niedziele w Farze o 17.45, w kościele garnizonowym o 16.15. Po nabożeństwie dodatkowa Msza Św.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź  od godz. 18.00.

4. W sobotę odwiedzimy chorych i starszych parafian, którzy o to poproszą.

5. W sobotę, 4 marca, czuwanie modlitewne w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy

6. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

7. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

8. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie  19 osób a w kościele garnizonowym 42 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w niedzielę o 12.30 i w sobotę o 18.30. W tym tygodniu będziemy transmitowali Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale we Farze.

9. Zapraszamy na Kurs Filip, który z uwagi na obostrzenia, odbędzie się w wersji online (internetowej) w dniach 12-13 marca br. Kurs organizuje Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Miriam, przy Klasztorze Ojców Franciszkanów. Zachęcamy do przeżycia kursu jako formy rekolekcji wielkopostnych. Szczegóły na plakacie. 

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne, na daninę diecezjalną oraz ofiary kolędowe. 

11. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki (z modlitewnikiem)

Zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Romanę Drzewiecką, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *