Ogłoszenia 28.04.2019

Ogłoszenia 28.04.2019

Niedziela Miłosierdzia

 

1. Dziś – druga niedziela Wielkanocy, kończąca oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, nazywana niedzielą białą – od zwyczaju noszenia białych szat w pierwszym tygodniu po Wielkanocy przez nowo ochrzczonych w początkach chrześcijaństwa lub niedzielą Miłosierdzia Bożego – ze względu na obchodzone święto Miłosierdzia Bożego.

2. Dziś także uroczystości odpustowe ku czci św. Wojciecha. Z racji głównej Mszy św. odpustowej nie ma w Farze Mszy św. o godz. 9.30 i 11.00.

3. W poniedziałek, o godz. 19.15, w Sali na Słomiance, spotkanie ze Słowem Bożym.

4. Rozpoczyna się maj. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu w Farze w środę, czwartek, piątek i sobotę po Mszy św. wieczornej, od poniedziałku, 6 maja,  o godz. 20.30. W kościele garnizonowym w środę i czwartek, po Mszy Św. o godz. 17.00.

5. W piątek  przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Św. tak jak w niedziele.

6. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy w sobotę, 11 maja.

7. W sobotę, 4 maja, czuwanie modlitewne, po którym będzie Msza św. w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Nabożeństwo i całą liturgię będą przygotowywać małżeństwa. Zapraszamy

8. Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz.9.30.

9. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

10. Punkt charytatywny będzie w tym tygodniu nieczynny.

11. Rocznica I Komunii Św. będzie w niedzielę, 26 maja, podczas Mszy Św. o godz. 11.00.

12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. 

Z wiarą w Jezusa Zmartwychwstałego, który śmierć zwyciężył pomódlmy się za zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *