Ogłoszenia 29.01.2023

Ogłoszenia 29.01.2023

IV Niedziela Zwykła

 1. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w tradycji Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu o godz. 00, 10.00 i 18.30 we Farze i o godz. 17.00 w kościele garnizonowym. Dzień ten jest także Dniem Życia Konsekrowanego. Modlimy się za siostry i braci zakonnych, zwłaszcza za nasze Siostry Miłosierdzia. Taca przeznaczona jest na klasztor SS. Karmelitanek w Gnieźnie. Biuro Parafialne będzie nieczynne.
 2. Zbliża się dzień Nawiedzenia naszej parafii w kopii cudownego obrazu MB Częstochowskiej (14/15.02.2023). Prosimy o zgłaszanie się osób, które chciałyby pomóc przy przygotowaniu tego wydarzenia (pomoc w dekoracji, niesienie obrazu itp.). W Biurze Parafialnym można zakupić elementy dekoracji. Prosimy o zabranie planu rekolekcji i dnia Nawiedzenia.
 3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 18.00.
 4. W sobotę, od godz. 9.00, odwiedzimy chorych i starszych parafian.
 5. W sobotę, po Mszy Św. porannej do 12.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się różańcem. Jest to modlitwa wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Zaproszenie do modlitwy skierowane jest przede wszystkim do kobiet.
 6. W sobotę, 4 lutego, czuwanie modlitewne w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy.
 7. W niedzielę, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie członków Żywego Różańca
 8. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
 9. Punkt charytatywny w tym tygodniu będzie nieczynny.
 10. Planowana jest pielgrzymka na Jasną Górę jako podziękowanie za Nawiedzenie. Odbędzie się w dniach 5 i 6 marca. Koszt z noclegiem 130 zł. Bliższe informacje i zapisy w Biurze Parafialnym.
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.
 12. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego (z modlitewnikiem-10 zł.)
 13. Zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Aleksandrę Kaczmarek, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *