Ogłoszenia 29.08.2021

Ogłoszenia 29.08.2021

22 Niedziela Zwykła

 1. W środę przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy św. o godz. 7.00. Wspólne zakończenie adoracji z modlitwą za parafię i Nowenną do NMP Nieustającej Pomocy o godz. 18.15. Tego dnia obchodzimy także rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wszystkie intencje modlitewne zanośmy Jezusowi, adorując jak najgorliwiej Chrystusa Eucharystycznego. Obchody miejskie o godzinie 17:00 przy pomniku ku czci poległych w latach II Wojny Światowej w parku im. Tadeusza Kościuszki.”
 2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się w intencji powołań. Po wieczornej Mszy Św. spotkanie członków SWPK. W pierwszy piątek miesiąca. spowiedź dla dzieci od godz. 18.00.
 3. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy w sobotę, 4 września, od godz. 9.00.
 4. Spotkanie Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 w Farze
 5. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego oraz poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dzieci rozpoczynających naukę w szkole odbędzie się w  niedzielę, 5 września, podczas Mszy św. o godz. 11.00.
 6. Rozpoczynamy zapisy dla dzieci, które chcą przyjąć I Komunię w 2022 r. W zakrystii można otrzymać formularz zgłoszeniowy, który trzeba złożyć do 5 września.
 7. W niedzielę, 19 września, będziemy przeżywać rocznicę dzieci, które przyjęły I Komunię Św. w ubiegłym roku.
 8. Przypominamy, że wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 9. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.
 10. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.
 11. Jest dostępna księga intencji na 2022 r
 12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek w związku z nadzwyczajnym kryzysem humanitarnym w Afganistanie.
 13. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

  Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Zdzisława Michniaka, Jacka Kaźmierczaka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *