Ogłoszenia 29.11.2020

Ogłoszenia 29.11.2020

I Niedziela Adwentu

 

1. Zapraszamy do pogłębionego przeżycia czasu Adwentu. W Farze: od poniedziałku do piątku o godz. 6.15 Jutrznią a po niej Msza Św.; Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00 oraz w soboty –godz. 7.00).  W środy i piątki roraty będą transmitowane na fb. W piątki zapraszamy szczególnie dzieci. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 (od poniedziałku do piątku).  Msze św. wieczorne w soboty i niedziele o godz. 18.30.  We wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Pozostałe nabożeństwa w łączności z roratami.

2. Przypominamy o udzielonej przez ks. Prymasa dyspensie wszystkim wiernym archidiecezji gnieźnieńskiej od uczestnictwa w Mszach Świętych niedzielnych i świątecznych. Według rozporządzenia rządu we farze może modlić się jednocześnie 19 osób a w kościele garnizonowym 42 osoby (w nawie i na balkonie). Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy Msze Św. na parafialnym fb (sobota 18.30, niedziela 12.30)

3. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty od 17.30.

4. W sobotę odwiedzimy chorych, którzy o to poproszą.

5. W I sobotę miesiąca, o godz. 18.00, czuwanie modlitewne w intencji rodzin. 

6. Poświęcone opłatki można odbierać po Mszach św. w biurze parafialnym. Do nabycia także świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom (7 i 14 zł.)

7. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. W kościele zostanie postawiony „koszyk siostry Felicji”. Prosimy o składanie w nim trwałych produktów żywnościowych.

9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Jana Łykowskiego, Stanisława Kurowskiego, Erwina Krępę,  Marię Pavanello,  zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *