Ogłoszenia 3.01.2021

Ogłoszenia 3.01.2021

2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

 

1. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na wszystkich Mszach, które są sprawowane według niedzielnego porządku. Ofiary z kredy i kadzidła przeznaczone są na cele chóru. 

2. Rozpoczynają się Msze Św. w intencji naszych parafian. Zapraszamy do modlitwy:

poniedziałek – ul. Dworcowa i Kościuszki

wtorek – ul. Pocztowa i Konikowo

czwartek – ul. Lecha 1-5

piątek – ul. Lecha 10-14

Msze odbywają się w kościele garnizonowym, o godz. 17.00. Zachęcamy do błogosławienia swoich rodzin przy pomocy formuły znajdującej się na kartkach wyłożonych w kościele i na parafialnym fb.

3. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie 19 osób a w kościele garnizonowym 42 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w święta i niedziele o 12.30 i w sobotę o 18.30.

4. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

5. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna.

6. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Grażynę Kiełpińską, Beniamina Szynakiewicza, Eleonorę Oziemkowską,  zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać , Panie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *