Ogłoszenia 3.09.2017

Ogłoszenia 3.09.2017

22 Niedziela zwykła

 

1. Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.30 w Farze.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się w intencji powołań. Po Mszy św. spotkanie członków SWPK.

3. W piątek przypada Święto Nawiedzenia NMP. Podczas Mszy Św. o godz. 18.30 dokonamy Aktu poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi naszej parafii. Zapraszamy do modlitwy.

4. Zbiórka LSO w środę, 6 września br. o godz. 17.00 w sali na Słomiance;

5. Rozpoczyna się przygotowanie dzieci do I Komunii. Prosimy o pobranie formularzy zgłoszeniowych i złożenie ich do 10 września.

6. Zgodnie z przepisami naszej Archidiecezji przygotowanie do bierzmowania trwa 2 lata, dlatego prosimy uczniów drugich klas gimnazjum o pobranie w zakrystii formularzy zgłoszeniowych i złożenia ich do końca miesiąca.

7. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 5 odbędzie się 5 września (wtorek) o godz. 10.00 w kościele garnizonowym.

8. W sobotę, 23 września, w Inowrocławiu, odbędzie się Spotkanie Młodych z okazji święta św. Stanisława Kostki, Bliższe informacje i zapisu u ks. Dominika.

9. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

10. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30..

11. Informujemy, iż kolejny kurs przygotowujący narzeczonych do zawarcia związku małżeńskiego rozpocznie się w piątek 8 września br. o godz. 19.00 w Sali Wieczernika parafii bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie i będzie kontynuowany przez 6 niedziel o godz. 19.00.

12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za ofiary na przybory szkolne (732 zł.). Za tydzień taca inwestycyjna. 

13. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

14. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Irenę Andrzejewską, Józefa Owczarzaka, Zofię Nowak, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *