Ogłoszenia 3.11.2019

Ogłoszenia 3.11.2019

31 Niedziela zwykła

1. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu Nocy Świętych, szczególnie za ciasta. Bóg zapłać.

2. Zapraszamy na Jesienne Prezentacje Organowe we Farze. Koncerty będą odbywać się w niedzielę, po wieczornej Mszy Św. (ok. 19.15). Dziś wystąpią Szymon Szykowny.

3. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie członków Żywego Różańca.

4. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św. 

5. W dniach od 1 do 8 listopada włącznie można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie dowolnej modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych. Oprócz tych warunków należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć w danym dniu Komunię św. i odmówić dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

6. Różaniec z modlitwą za zmarłych od 3 do 8 listopada  w Farze o godz. 18.00 a w kościele Garnizonowym od 4 listopada) po Mszy Św. o godz. 17.00. 

7. Chorych i starszych Parafian ks. Dominik odwiedzi w sobotę, 9 listopada, od godz. 9.00.

8. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

9. Jest księga intencji na 2020 rok. Można zarezerwować Msze Św.

10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na remont kaplicy Św. Antoniego.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Macieja Orłowskiego, Stanisława Kołackiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *