Ogłoszenia 30.07.2023

Ogłoszenia 30.07.2023

XVII Niedziela Zwykła

 1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji.
 2. We wtorek przypada kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Informacja o gnieźnieńskich obchodach znajduje się na plakacie.
 3. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania ze sakramentu pojednania od godz. 18.00.
 4. W sobotę, po Mszy Św. porannej do 12.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się różańcem. Jest to modlitwa wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepakulanemu Sercu Maryi. Zaproszenie do modlitwy skierowane jest przede wszystkim do kobiet.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 6. Punkt charytatywny w czasie wakacji jest nieczynny.
 7. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w sierpniu.
 8. Organizowany jest przez osobę prywatną dwudniowy wyjazd do Częstochowy na powitanie Pielgrzymki. Koszt 170 zł. Zapisy pod numerem telefonu: 607 607 409.
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.
 10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego (dziś z modlitewnikiem)
 11. Zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Danutę Janka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *