Ogłoszenia 5.07.2020

Ogłoszenia 5.07.2020

14 Niedziela zwykła

 

1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego.

2. Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj, po Mszy św. o godz. 9.30 w Farze.

3. W sobotę kolejna grupa dzieci przystąpi do I Komunii Św. Polecajmy je w naszych modlitwach.

4. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

5. Msze Św. w kościele garnizonowym są od poniedziałku do soboty o godz. 17.00 a w niedziele o godz. 9.00, 10.15 i 11.30 (nie ma Mszy Św. o 17.00)

6. Przypominamy, że uczestniczący w liturgii, nadal zobowiązani są do noszenia maseczki wewnątrz świątyni. 

7. Ks. Krzysztof Szkopek zaprasza do pielgrzymowania z grupą czerwoną. Warianty pielgrzymowania oraz bliższe informacje znajdują się w gablocie.

8. W pierwszą niedzielę lipca (5.07) rozpoczyna się w katedrze gnieźnieńskiej IV edycja Letnich Prezentacji Organowych. Wystąpią młodzi organiści – uczniowie i studenci szkół i akademii muzycznych. Zapraszamy w kolejne wakacyjne niedziele o 14.15. Festiwal potrwa do końca sierpnia. 

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na remont kaplicy Św. Antoniego. W ostatnim czasie zostało założone nowe okno, chroniące witraż.

10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *