Ogłoszenia – 05.02.2017

Ogłoszenia – 05.02.2017

5 lutego 2017 r – V Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 8.30 spotkanie członków Żywego Różańca.

2. W sobotę, 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Bardzo serdecznie zapraszamy tego dnia wszystkie osoby starsze i doświadczone chorobą na Mszę świętą z udzieleniem sakramentu chorych o godzinie 10.00

3. Comiesięczne spotkanie Rodziny Radia Maryja, w następną niedzielę, 12.02. Rozpoczęcie o godz. 18.00 modlitwą różańcową.

4. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona  Koronką do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

5. Punkt charytatywny jest czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.

6. W sierpniu organizujemy wyjazd do Austrii. Bliższe informacje na ulotkach.

7. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

8. Prosimy o sprawdzanie poprawności intencji w gablocie.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za ofiary składane w biurze parafialnym (tzw. danina)  i za wpłaty na konto parafialne. Po Mszy św. możemy złożyć ofiary na cele charytatywne parafii. Za tydzień taca przeznaczona zostanie na cele inwestycyjne.

10. Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Mieczysława Nowaka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *