Ogłoszenia 6.02.2022

Ogłoszenia 6.02.2022

V Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.30, spotkanie członków Żywego Różańca
 2. W czwartek, w Sali na Słomiance, o godz. 19.15, spotkanie ze Słowem.
 3. Spotkanie z przygotowującymi się do bierzmowania w lutym odbywają się on-line.
 4. W sobotę, w Sali na Słomiance, będą spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych: o godz. 10.00- I grupa, 11.00 – II grupa.
 5. Comiesięczne spotkanie Rodziny Radia Maryja, w niedzielę, 13.02. Rozpoczęcie o godz. 18.00 modlitwą różańcową.
 6. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
 7. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30. Przyjmujemy odzież, szczególnie zimową.
 8. Prymasowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gnieźnie i Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” serdecznie zapraszają na kolejny wykład otwarty ks. prof. Bogdana Czyżewskiego o błogosławionym kardynale Stefanie Wyszyńskim. Wykład odbędzie się w najbliższy poniedziałek 7 lutego br. o godz. 19.00 w budynku seminarium duchownego, ul. Seminaryjna 2. Podjęty zostanie temat związany z podróżami Prymasa Tysiąclecia do Rzymu i niełatwymi rozmowami prowadzonymi w Watykanie.    
 9. Od 15 grudnia w kościele może być zajęte 30 % miejsc (75 we farze i 250 w kościele garnizonowym). Nie wlicza się osób zaszczepionych. Przypominamy, że wierni są zobowiązani posiadać maseczki.
 10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna.
 11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego (7 zł.)
 12. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Zenona Kotulskiego, Henryka Szcześniaka, Leokadię Sosnówka, Marię Kryszak, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i   dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *