Ogłoszenia – 6.08.2017

Ogłoszenia – 6.08.2017

Niedziela – Przemienienia Pańskiego.

 

1. Pamiętajmy o  świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji.

2. Dziękujemy za pomoc w przyjęciu pielgrzymów z Koszalina.

3. Spotkanie Rodziny Radia Maryja, w sobotę 12.08. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 18.00. Po Mszy Św. procesja fatimska.

4. W okresie wakacji okazja do Sakramentu Pojednania przed Mszami Św.

5. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

6. Punkt charytatywny wydający odzież w sierpniu będzie nieczynny.

7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna.

8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

9. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.

10. W ramach Akademii Gitary odbędą się w Gnieźnie koncerty. Bliższe informacje na plakacie. Koncert w Farze będzie 26.08, o godz. 19.30.

11. Dzisiaj, o godz. 17.00, w kaplicy na Cmentarzu Św. Wawrzyńca będzie Odpust połączony z modlitwami za zmarłych tam spoczywających.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Edwarda Zielińskiego, Zofię Sędrak, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *