Ogłoszenia 7.03.2021

Ogłoszenia 7.03.2021

3 Niedziela Wielkiego Postu

 

1. Comiesięczne spotkanie Rodziny Radia Maryja, w sobotę, 13.03. Rozpoczęcie o godz. 18.00 modlitwą różańcową.

2. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście: Droga Krzyżowa w piątki w Farze dla dzieci o 17.00, dla młodzieży i dorosłych o 18.00; w kościele garnizonowym po Mszy Św. godz. o 17.00; Gorzkie Żale w niedziele w Farze o 17.45, w kościele garnizonowym o 16.15. Po nabożeństwie dodatkowa Msza Św.

3. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

4. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

5. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie  19 osób a w kościele garnizonowym 42 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w niedzielę o 12.30 i w sobotę o 18.30. W tym tygodniu będziemy transmitowali Drogę Krzyżową i Gorzkie Żale we Farze.

6. Zapraszamy na Kurs Filip, który z uwagi na obostrzenia, odbędzie się w wersji online (internetowej) w dniach 12-13 marca br. Kurs organizuje Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Miriam, przy Klasztorze Ojców Franciszkanów. Zachęcamy do przeżycia kursu jako formy rekolekcji wielkopostnych. Szczegóły na plakacie. 

7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne, na daninę diecezjalną oraz ofiary kolędowe. Na pomoc misjonarzom zebraliśmy 480 zł. Dzisiaj do skarbonki można złożyć ofiarę na pomoc dla Stowarzyszenia DOM. Za tydzień taca inwestycyjna.

8. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *