Ogłoszenia 7.05.2017

Ogłoszenia 7.05.2017

Ogłoszenia duszpasterskie – Czwarta Niedziela Wielkanocna.

 

Dzisiejszą, IV Niedzielą Wielkanocną – tzw. niedzielą „Dobrego Pasterza” rozpoczyna się 54. Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. W ciągu całego tygodnia będą odbywały się nabożeństwa powołaniowe w różnych miejscach. Bliższe informacje na plakacie. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na PWSD.

1. Nabożeństwa majowe w Farze w soboty i niedziele po Mszy św. wieczornej, od poniedziałku do piątku o godz. 20.30. W kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku  o godz. 17.30.

2. Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj,  o godz. 15.00 w Sali na Słomiance. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć film o Fatimie.

3. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w piątek, 12 maja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. procesja fatimska. Zapraszamy.

4. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych: dzieci ze SP5- poniedziałek i środa, godz. 19.00; pozostałe dzieci-wtorek i piątek, godz. 19.00.

5. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego,  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

6. We wtorek będzie przeprowadzona zbiórka elektrośmieci, z której dochód przeznaczony jest na misje. Zużyty sprzęt można składać od 12.00 do 13.00 przy Farze.

7. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Za tydzień taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na remont dachu.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu: śp. Michała Skorego, Zofię Modzikowską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *