Ogłoszenia 7.07.2019

Ogłoszenia 7.07.2019

14 Niedziela zwykła

 

1. Pamiętajmy o  świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji.

2.  Spotkanie Żywego Różańca dzisiaj, po Mszy św. o godz. 9.30 w Farze.

3. W czwartek, o godz. 18.30,  Msza Św. w intencji pomordowanych na Wołyniu.

4. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w sobotę. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy św. Procesja Fatimska.

5. W okresie wakacji okazja do Sakramentu Pojednania przed Mszami Św.

6. Punkt charytatywny w lipcu będzie nieczynny.

7. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św. Różaniec w czwartek, o godz. 18.00, 

8. Biuro Radia Maryja organizuje w dniach 13-14 lipca pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy w Biurze Parafialnym.

9. 28 lipca wyrusza z Gniezna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy do Grupy Czerwonej odbywają się za pośrednictwem strony internetowej www.zapisyppag.pl. Serdecznie zaprasza przewodnik Grupy Czerwonej – ks. Krzysztof Szkopek.

10. W dniu 9 czerwca br. Arcybiskup Gnieźnieński Wojciech Polak, Prymas Polski, erygował Prymasowskie Studium Teologiczno-Pastoralne w Gnieźnie. Jest ono propozycją formacyjną, kierowaną do wszystkich katolików świeckich, pragnących pogłębić swoją wiedzę i wiarę, osób prowadzących katechezę dla narzeczonych, katechetów świeckich i duchownych w zakresie kształcenia dodatkowego. Program studiów obejmuje dwa lata a zajęcia odbywają się w jedną sobotę w miesiącu. Bliższe informacje na stronie naszej archidiecezji.

11. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna.

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *