Ogłoszenia – 8.07.2018

Ogłoszenia – 8.07.2018

14 Niedziela zwykła

 

1. Pamiętajmy o  świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji.

2. W środę, o godz. 18.30 Msza św. w intencji pomordowanych na Wołyniu.

3. Spotkanie Rodziny Radia Maryja w piątek. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy św. Procesja Fatimska.

4. Za tydzień będziemy gościli w naszej parafii misjonarza z Afryki- ks. Eugeniusza Bednarka. Po Mszach Św. będzie można złożyć ofiarę na misje.

5. W okresie wakacji okazja do Sakramentu Pojednania przed Mszami Św..

6. Biuro Parafialne będzie czynne w czasie wakacji w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 9.00-10.00 oraz w piątek dodatkowo w godz. 15.0-16.00.

7. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

8. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

9. 28 lipca wyrusza z Gniezna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy do Grupy Czerwonej odbywają się za pośrednictwem strony internetowej www.zapisyppag.pl. Serdecznie zaprasza przewodnik Grupy Czerwonej – ks. Michał Szalaty.

10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dzisiaj taca inwestycyjna przeznaczona na dokończenie remontu dachu. W ostatnich dniach została zrobiona inwentaryzacja zieleni na cmentarzu. Wniosek o wycinkę i pielęgnację drzew został wysłany do Wielkopolskiego Konserwatora Zabytków.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Jacka Kierzkowskiego, Zbigniewa Zajdla, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *