Ogłoszenia 8.12.2019

Ogłoszenia 8.12.2019

II Niedziela Adwentu

1. Dziś obchodzimy XX Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na ten cel.

2. Zapraszamy do pogłębionego przeżycia czasu Adwentu. W Farze: od poniedziałku do piątku o godz. 6.15 Msza Św. z Jutrznią; o godz. 18.00 Roraty (w poniedziałki, środy i piątki zapraszamy dzieci a dorosłych i młodzież we wtorki i czwartki (temat „Bądźmy wdzięczni””) oraz w soboty –godz. 7.00). Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 (od poniedziałku do piątku).  Msze św. wieczorne w soboty i niedziele o godz. 18.30. We wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego (godz. 17.45). Pozostałe nabożeństwa w łączności z roratami.

3. W piątek, o godz. 18.00  spotkanie Rodziny Radia Maryja, połączone z modlitwą za Ojczyznę. O godz. 17.30 różaniec.

4. Poświęcone opłatki można odbierać po Mszach św. w biurze parafialnym. Do nabycia także świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom (7 i 13 zł.)

5. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

6. Jest księga intencji na 2020 rok. Można zarezerwować Msze Św.

7. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i daninę. W kościele jest „koszyk siostry Felicji”. Prosimy o składanie w nim trwałych produktów żywnościowych.  Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na remont kaplicy Św. Antoniego. 

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Norberta Kostenckiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *