Ogłoszenia 16.06.2019

Ogłoszenia 16.06.2019

Niedziela – Trójcy Świętej.

 

1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej – patronalne święto naszego kościoła. Sumie odpustowej  o godz. 12.30 będzie przewodniczyć ks. bp Krzysztof Zadarko z Koszalina. Wszystkich zapraszamy do modlitwy. Jest to szczególna Msza św. wyrażająca jedność parafialnej wspólnoty.

2. W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. O godz. 10.15 Msza św. w Katedrze a po niej procesja eucharystyczna. W tym dniu Msze św. w Farze o 7.30, 9.30 i 18.30 a w kościele garnizonowym o 17.00. W tym roku procesja zakończy się przy kościele św. Michała Archanioła. Tam po procesji będzie Msza Św. Prosimy o udekorowanie trasy procesji. W czasie oktawy procesje eucharystyczne wokół kościoła.

3. Próba sypania kwiatów na procesje będzie w poniedziałek i wtorek, o godz. 17.00.

4. Ks. Dominik odwiedzi chorych w sobotę, 22 czerwca, od godz. 9.00,

5. Nabożeństwa czerwcowe  w Farze codziennie po wieczornej Mszy i w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godz. 17.00.

6. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.15, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św.

7. Trwa akcja młodzieży To nasza wspólna sprawa i zapraszamy na nowennę do 19 czerwca. O godz. 18.30 Msza św.  i różaniec. Nowenna jest przebłaganiem za zło pedofilii w Kościele i jej ukrywanie, modlitwą za ofiary księży pedofilów oraz za kapłanów-tych, którzy są przyczyną zgorszenia, i tych, którzy są oczerniani. Jest dawaniem świadectwa o pięknej roli księży i modlitwą o ich świętość.

8. Biuro Radia Maryja organizuje w dniach 13-14 lipca pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy w Biurze Parafialnym.

9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego. 

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Na cele inwestycyjne zebraliśmy 1410 zł. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *