Ogłoszenie 25.04.2021

Ogłoszenie 25.04.2021

Niedziela Dobrego Pasterza.

 

1. IV Niedziela Wielkanocna, którą dzisiaj przeżywamy zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Zachęcamy wiernych do modlitwy o nowe powołania i za powołanych. 

2. W sobotę odwiedzimy chorych i starszych parafian, którzy o to poproszą.

3. Także w sobotę, czuwanie modlitewne w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy

4. Rozpoczyna się maj. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu w Farze w  sobotę w łączności z czuwaniem przed wieczorną Mszą Św.  i w niedzielę po Mszy św. wieczornej. 

5. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

6. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.

7. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie  15 osób a w kościele garnizonowym 39 osób. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w niedzielę o 12.30 i w sobotę o 18.30. 

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.

9. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

10. Prosimy o zgłoszenie osoby, która ma zamówioną intencję mszalną w niedzielę, 16 maja, o godz. 11.30 w kościele garnizonowym.

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki (z modlitewnikiem)

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Jerzego Sidorów, Stanisława Grządkę, Włodzimierza Josiaka, Marię Kwiatkowską, Leszka Bujaka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *