Plan kolędy 2019

Plan kolędy 2019

Plan kolędy 2019

 

2 stycznia, środa (od godz.15.00):

*Słomianka 1-6, 10, 10b

*Farna 1 i 2, 8-9

*Kaszarska 1-5 

 

3 stycznia, czwartek (od godz.15.00):

*Pocztowa 8-10;11-12

*Pocztowa 13,14,16,16a,18

*Pocztowa 18a,20, Konikowo 

 

4 stycznia, piątek (od godz.15.00):

*Św. Wawrzyńca 5-39

*Lecha 1 i 1a

*Lecha 1b i 2 

 

5 stycznia, sobota (od godz.13.00):

*Słomianka 7,10a, 11

*Stroma, Zaułek, Św. Wawrzyńca 39a,40,41

 

7 stycznia, poniedziałek (od godz. 15.00):

*Lecha 12a-14

*Lecha 10 i 12 (od 16.30)

*Dworcowa, Kościuszki 1-10

 

8 stycznia, wtorek (od godz. 15.00):

*Zielony Rynek 1-7

*Kościuszki 11,12 i 13

*Zielony Rynek 8-12

 

9 stycznia, środa (od godz. 15.00)

*Sobieskiego 2-3, 9/2

*Sobieskiego 4,14/1,2,3, 14a (od 16.30)

*Sobieskiego 5-8 

 

10 stycznia , czwartek (od godz. 15.00)

*Sobieskiego 11-13a

*Sienkiewicza 2,6,9,10

*Sienkiewicza 11,15/7,15/8, 16,17/1, 18

 

11 stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Sienkiewicza 19-23 

*Witkowska 7-21

*Sienkiewicza 24-28

 

12 stycznia, sobota (od godz. 13.00):

*Rynek 2-9

*Witkowska 41-57

*Lecha 3-5

 

14  stycznia, poniedziałek (od godz. 15.00)

*Słoneczna str. parzysta

*Witkowska 23-39

*Słoneczna str. nieparzysta

 

15 stycznia, wtorek(od godz. 15.00):

*Miła, Kawiary

*Wierzbowa

*Klonowa

 

16  stycznia, środa (od godz. 15.00):

*Kopernika niep. oraz 2 i 4

*Surowieckiego 10-44p

*Kopernika parz. 6-20

 

17 stycznia, czwartek (od godz. 15.00):

*Surowieckiego 11a-31a n, 46-56p 

*Warszawska 2-4

*Warszawska 5-7

 

18  stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Warszawska 8-12 

*Warszawska 13-15

*Warszawska 16-21

 

19  stycznia,  sobota (od godz. 13.00):

*Warszawska 32-40a

*Mickiewicza 2b, 1-24, 2c

*Mieszka I 60 i 62

 

21 stycznia, poniedziałek(od godz. 15.00):

*Mickiewicza 3a,3b,4,4a

*Mickiewicza 6,6a,7,7a,8, 3

*Mickiewicza 2b, 25-56

 

22 stycznia, wtorek (od godz. 15.00):

*Moniuszki

*Łubieńskiego 1,4,6,7

*Łubieńskiego 8,13,15,17

 

23  stycznia, środa (od godz. 15.00):

*Mieszka I 48-52

*Mieszka I 54 i 56

*Mieszka I 30-38

 

24  stycznia, czwartek (od godz. 15.00):

*Mieszka I 40-46

*Mieszka I 37-43

*Mieszka I 15-19

 

25 stycznia, piątek (od godz. 15.00):

*Mieszka I 4-14

*Mieszka I 29-35, 35a 

*Mieszka I 18-28

 

26 stycznia, sobota (od godz. 13.00):

*Mieszka I 16-16a, 21-25

*Chrobrego 14-15, Sienkiewicza 1 

*Mieszka I 16b-16c

 

27  stycznia, niedziela (od godz. 14.00):

Rodziny, które  nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie. Prosimy o zgłoszenie.

 

28 stycznia, poniedziałek (od godz. 15.00):

*Mieszka I 3-11

*Chrobrego 8-12b (od 16.30)

*Chrobrego 1-7

 

29  stycznia, wtorek (od godz. 15.00):

*Chrobrego 17,24,27, 27a

*Chrobrego 18,19

*Chrobrego 33-34

 

30 stycznia, środa (od godz. 15.00):

*Chrobrego 35-44

*Rzeźnicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *