Intencje 18-25

Intencje 18-25

intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

29 niedziela zwykła

18 października

7.30

9.30

11.00

 

11.00

12.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Marianna Grupińska

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Korneli w dniu 4 urodzin

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Arlety i Adama w 8 rocznicę ślubu

+ Sabina Szykowna

+ Henryk Borkowski

Poniedziałek

19 października

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Zygmunt Borkowicz

+ Jan Sakowski

+ Józef Tomaszewski i zmarli z rodziny

Wtorek

20 października

7.00

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Wojciech Słomian (14 r.) i zmarli z rodziny

+ Zdzisław Strzerzyński

Środa

21 października

7.00

18.30

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Józef Książek 1 rocz. śm.

+ O. Damian Sikorski 18 rocz. śm

+ Jan Sakowski

Czwartek

22 października

7.00

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Henryk Borkowski

+ Marcin Bukowiecki

Piątek

23 października

7.00

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

+ Stefan, Adriana Rosińscy

+ Maria Kempka

Sobota

24 października

7.00

17.00

18.30

18.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

Ślub: Monika i Łukasz

+ Henryk Gawrych

+ Roman Paluszak 3 rocz. śm.

+ Marian Różański

30 niedziela zwykła

25 października

7.30

9.30

 

11.00

12.30

18.30

+ Henryk Zelig (greg.)

Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Zdzisławy i Mariana z okazji 56 rocznicy ślubu

rez.

+ Tadeusz Radziński i zmarli z rodziny

+ Krystyna, Janina, Andrzej, Bogusław Krawczyńscy

 

intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godz.

Intencje

29 niedziela zwykła

18 października

9.00

10.15

11.30

+ Marek Janiak

+ Helena, Stanisław Przybylscy

+ Jadwiga, Feliks Smuszkiewicz i zmarli rodzice

Poniedziałek

19 października

17.00 + Franciszek, Wanda Ostrowiccy

Wtorek

20 października

17.00 + Irena Ciechanowska

Środa

21 października

17.00 + Daniela Paszek

Czwartek

22 października

17.00 + ks. Arkadiusz, Maria, Teodor Boryczkowie

Piątek

23 października

17.00 + Estera Jóźwiak

Sobota

24 października

17.00

17.00

+ Maria Majcherczak 4 rocz. śm.

30 niedziela zwykła

25 października

9.00

10.15

11.30

+ Bogdan Górny

+ Józef Bartoszak

+ Walentyna, Józef Cegielscy i zmarli z rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *