Intencje 01-08.08.2021

Intencje 01-08.08.2021

Intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

 

Intencje w kościele Farnym

Dzień

Godz.

Intencje

18 niedziela zwykła

1 sierpnia

7.30 + Zofia Królikowska (greg.)
9.30 + Seweryn Zieliński
11.00 + Teresa, Stanisław Ludwiczak
12.30 + Stefania Jankowska
18.30 + Henryk Chmielewski 5 rocz. śm
Poniedziałek

2 sierpnia

7.00 + Zofia Królikowska (greg.)
18.30 + Mirosława Ogrodna
Wtorek

3 sierpnia

7.00 + Zofia Królikowska (greg.)
18.30 + Szczepan Galant i zmarli z rodziny
Środa

4 sierpnia

7.00 + Zofia Królikowska (greg.)
18.30 +Marianna Leda;zmarliz rodziny Bigosińskich i Góralczyk;+Maria Wawrzynowska;+Irena Stasińska;+Zdzisław Nazaruk;+Wiesław Stefankiewicz;+Bogdan Kluczyński (1 r.);+Władysław Kwiatkowski;+Danuta Manc;+Włodzimierz Chmielewski;+Monika Szymańska;+Dorota Rumieniecka;+Bogdan Napierała;+Czesław Antczak;+Wiktor Koprucki;+Zbigniew Szelągowski;+Maria Kosmala;+Halina Orchowska;+Genowefa Nawrocka;+Damian Wierzbiński;+Zofia Sternalska;+Ryszard Kopecki;+Aurelia (9 r.), Franciszek (5 r.), Rafał Minior;+Wanda Waniorek; +Gabriela, Ludwik Substyk; o zdrowie dla ks. Krzysztofa.
Czwartek

5 sierpnia

7.00 + Zofia Królikowska (greg.)
18.30 + Maria Wawrzyniak
Piątek

6 sierpnia

7.00 + Zofia Królikowska (greg.)
18.30 + Jarosław Tomaszewski
Sobota

7 sierpnia

7.00 + Zofia Królikowska (greg.)
18.30 + Maria Wiśniewska 35 rocz. śm.
18.30 + Aniela, Stanisław, Władysław, Irena, Marek Skupień

19 niedziela zwykła

8 sierpnia

7.30 + Antonina, Kazimierz, Weronika, Zofia Domańscy
9.30 + Aneta Calów 27 rocz. śm.
11.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla ks. Dominika w dniu imienin
12.30 + Zofia Królikowska (greg.)
18.30 + Mirosława Ogrodna

Intencje w kościele Garnizonowym

Dzień

Godzina

Intencje

18 niedziela zwykła

 1 sierpnia

9.00 W intencji Ojczyzny, za poległych spoczywających w bezimiennych grobach, szczególnie za bohaterskich Powstańców Warszawskich oraz obrońców przed nawałą bolszewicką
10.15 + Elżbieta Burzyńska
11.30 + Zbigniew Stręk
Poniedziałek

2 sierpnia

17.00 + Kamil Wierzbicki
Wtorek

3 sierpnia

17.00 + Katarzyna Kujawa
Środa

4 sierpni

17.00 + Natalia Kozanecka
Czwartek

5 sierpnia

17.00 + Katarzyna Kujawa
Piątek

6 sierpnia

17.00 + Kazimiera Gładych-Konieczka
Sobota

 7 sierpnia

17.00 + Beniamin Szynakiewicz

19 niedziela zwykła

8 sierpnia

9.00 + Sylwester Stręk
10.15 + Kamil Wierzbicki
11.30 + Mariusz Zamiara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *