Intencje 19-26.06.2022

Intencje 19-26.06.2022

Intencje w kościele Farnym i Garnizonowym

Intencje w kościele Farnym
Dzień Godz. Intencje
12 NIEDZIELA ZWYKŁA 19 czerwca 7.30 Za zmarłych z rodziny Kaczmarków
9.30 + Edward Szociński
9.30 + Małgorzata Schmidt
11.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i o Boże Błogosławieństwo dla Agnieszki i Patryka w 1 rocz. ślubu i dla Oskara
12.30 + Jadwiga Wojtas
18.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Piotra z okazji 60 urodzin
Poniedziałek 20 czerwca 7.00 + Irena, Jan, Franciszka i Alojzy Zamiar
18.30 + Irena Guziałek
18.30 + Alicja Łuszcz, w 8. rocz. śm i za zmarłych z rodziny Łuszczów i Lesiczków
 Wtorek 21 czerwca  7.00 Za zmarłych z rodziny Lindnerów
18.30 + Alicja Kuszpit
18.30  + Bogumiła, Jan Dembińscy, + Czesława, Jan Siejak i za zmarłych z rodziny
Środa 22 czerwca 7.00 Za zmarłych z rodziny Łuczaków i Kędzierskich
18.30 + Irena Guziałek
18.30 + Leszek Kurzawski
 Czwartek 23 czerwca  7.00 + Janina Wojciechowska
18.30 + Irena Guziałek
18.30 Za zmarłych z rodziny Brzeźniak i Klarkowskich
Piątek 24 czerwca 7.00 Za zmarłych z rodziny Piaszczyńskich i Stefańczyków
18.30 + Małgorzata Broniarczyk
18.30 + Aniela, Wojciech Słomian
Sobota 25 czerwca 7.00 Za Dusze w czyśćcu cierpiące
18.30 + Artur Walczak
18.30 + Aniela, Stanisław, Irena, Władysław, Marek Skupień, + Krzysztof Wojciechowski
13 NIEDZIELA ZWYKŁA 26 czerwca 7.30 + Lidia Prałat w 15. rocz. śm.
7.30 + Maria Kabacińska
9.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i o Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny oraz dla Eweliny i Łukasza w 13. rocznicę ślubu
9.30 + Władysław Warchał, + Władysław Winiarski
11.00 + Maria Skuratowicz, + Wanda Szarwark
12.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze i o Boże Błogosławieństwo dla Małgorzaty i Wojciecha Tomczak w 40. rocznicę ślubu
18.30 + Leszek Kurzawski
      Intencje w kościele Garnizonowym
Dzień Godzina Intencje
12 NIEDZIELA ZWYKŁA 19 czerwca 9.00 + Teresa Jakubowska
10.15 + Teresa Wójcicka
11.30 + Małgorzata Maciejewska
Poniedziałek 20 czerwca 17.00 + Zenona i Dariusz Zimni, zmarli z rodziny
Wtorek 21 czerwca 17.00 + Barbara Gwiaździńska
Środa 22 czerwca 17.00 + Zygmunt Skarbiński
Czwartek 23 czerwca 17.00 + Kazimierz i Bolesława Malczewscy,+ Józef Ostrowicki
Piątek 24 czerwca 17.00 + Janina Lewandowska
Sobota 25 czerwca    17.00 + Władysław, Krystyna Dziel
13 NIEDZIELA ZWYKŁA 26 czerwca  9.00 + Władysława, Tadeusz Staszewscy
10.15 + Jan, Franciszka, Jan Przybylscy
11.30 + Jadwiga Wojtaś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *