Ogłoszenia 06.08.2023

Ogłoszenia 06.08.2023

Uroczystość Przemienienia Pańskiego

 1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji.
 2. Dzisiaj przypada w liturgii Święto Przemienienia Pańskiego.
 3. W przyszłą niedzielę spotkanie Rodziny Radia Maryja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. procesja fatimska. Zapraszamy.
 4. Zachęcamy do sierpniowej abstynencji.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 6. Punkt charytatywny w czasie wakacji jest nieczynny.
 7. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych we wrześniu.
 8. Od 12 sierpnia do 8 września, w kapitularzu i bocznych kaplicach Katedry, będzie wystawa fotografii z życia Kościoła w Czechach i Słowacji. Otwarcie z udziałem JE ks. abp. Wojciecha Polaka, 12 sierpnia, o godz. 11.00.
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Za tydzień taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na dalsze prace w Kaplicy Literackiej.
 10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 11. Zmarłą w ubiegłym tygodniu , zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *