Ogłoszenia 08.08.2021

Ogłoszenia 08.08.2021

19 Niedziela Zwykła

 1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego.
 2. Spotkanie Rodziny Radia Maryja, w piątek 13.08. Rozpoczęcie modlitwą różańcową o godz. 18.00. Po Mszy Św. procesja fatimska.
 3. W niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tradycji uroczystość ta nazywana jest świętem Matki Boskiej Zielnej. Z tej racji święci się w kościołach bukiety z ziół, zbóż i kwiatów.
 4. Rozpoczęło się duchowe przygotowanie do beatyfikacji s. Elżbiety Róży Czackiej i ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Bliższe informacje na stronie beatyfikacja33.pl. Materiały ukazują się  na parafialnym fb. W zakrystii można otrzymać książkę z rozważaniami na każdy dzień.
 5. Przypominamy, że w naszych kościołach obowiązują limity-75% dostępnych miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 6. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.
 7. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.
 8. Jest dostępna księga intencji na 2022 r.
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na renowację ołtarza w Kaplicy Literackiej.
 10.  Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

  Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Szymona Lawrenca, Eugeniusza Kordońskiego. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *