Ogłoszenia 09.10.2022

Ogłoszenia 09.10.2022

XXVIII Niedziela Zwykła

 1. W czwartek spotkanie Rodziny Radia Maryja. O godz. 18.00 modlitwa różańcowa. Po Mszy Św. ostatnia procesja fatimska. Zapraszamy.
 2. W czwartek, o godz. 19.30, w Sali na Słomiance, będzie spotkanie z ze Słowem.
 3. Zbliża się dzień Nawiedzenia naszej parafii w kopii cudownego obrazu MB Częstochowskiej (14/15.02.2023). Chcemy się do tego wydarzenia dobrze przygotować duchowo. Zapraszamy na Czuwania Maryjne w trzecie soboty miesiąca, o godz. 19.30. W tym miesiącu będzie to najbliższa sobota, 15 października.
 4. Za tydzień obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „Blask prawdy”. Przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.
 5. Nabożeństwa różańcowe w Farze od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. W piątek zapraszamy dzieci o godz. 17.15.
 6. Zapraszamy na nabożeństwa: adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w łączności z Różańcem. W każdy piątek, w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), o godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia.
 7. Punkt charytatywny jest czynny w czwartki, od 10.30 do 11.30.
 8. Jest dostępna księga intencji na 2023 r.                                                                                                                                                                       
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna przeznaczona na renowację Kaplicy Literackiej.
 10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego
 11. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Jerzego Bosackiego, Mirosławę Popek, Annę Herzog, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *