Ogłoszenia 11.04.2021

Ogłoszenia 11.04.2021

Niedziela Miłosierdzia Bożego

 

1. Dziś – druga niedziela Wielkanocy, kończąca oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, nazywana niedzielą białą – od zwyczaju noszenia białych szat w pierwszym tygodniu po Wielkanocy przez nowo ochrzczonych w początkach chrześcijaństwa lub niedzielą Miłosierdzia Bożego – ze względu na obchodzone święto Miłosierdzia Bożego. Od godz. 15.00 do 16.00 będzie okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu we farze.

2. Rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. 

3. Comiesięczne spotkanie Rodziny Radia Maryja, we wtorek, 13.04. Rozpoczęcie o godz. 18.00 modlitwą różańcową.

4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Różańcem, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

5. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

6. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie  15 osób a w kościele garnizonowym 39 osób. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w niedzielę o 12.30 i w sobotę o 18.30. 

7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dzisiaj taca inwestycyjna. 

8. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłe w ubiegłym tygodniu: śp. Elżbietę Włodarczak, Danutę Łepkowską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *