Ogłoszenia 13.02.2022

Ogłoszenia 13.02.2022

VI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj, comiesięczne spotkanie Rodziny Radia Maryja. Rozpoczęcie o godz. 18.00 modlitwą różańcową.
  2. Pierwsze spotkanie w ramach Kursu Lektorskiego dla dekanatów gnieźnieńskich odbędzie się 26 lutego br. w parafii pw. św. Wawrzyńca w Gnieźnie, szczegóły i zapisy u księży.
  3. Prosimy wszystkich o modlitwę za Księdza Proboszcza Macieja, który od środy przebywa w szpitalu. Jednocześnie módlmy się za wszystkich, którzy zmagają się w tym czasie z chorobą i cierpieniem.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00.
  5. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30. Przyjmujemy odzież, szczególnie zimową.
  6. Od 15 grudnia w kościele może być zajęte 30 % miejsc (75 we farze i 250 w kościele garnizonowym). Nie wlicza się osób zaszczepionych. Przypominamy, że wierni są zobowiązani posiadać maseczki.
  7. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dziś taca inwestycyjna.
  8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego (7 zł.)
  9. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Czesławę Piniarską, Wojciecha Nawrockiego, Andrzeja Guziałka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz i dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *