Ogłoszenia – 13.10.2019

Ogłoszenia – 13.10.2019

28 Niedziela zwykła

 

1. Nabożeństwa różańcowe w Farze od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku po Mszy Św. o godz. 17.00. W poniedziałek, o godz. 17.30, różaniec dla dzieci.

2. Obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Przy wyjściu z kościoła można będzie złożyć ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży.

3. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 11.00,  poświęcenie różańców dzieci pierwszokomunijnych.

4. Spotkanie Żywego Różańca będzie dzisiaj, o godz. 15.00, w Sali na Słomiance a o godz. 18.00 spotkanie Rodziny Radia Maryja. Po Mszy św. będzie procesja fatimska.

5. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św. 

6. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

7. Przygotowujemy się do kolejnej Nocy Świętych. Zapraszamy osoby, które chciałyby pomóc przy organizacji tego wydarzenia. Zapraszamy także dorosłych, panie i panów, którzy chcieliby pełnić posługę lektora.

8. Jest księga intencji na 2020 rok. Można zarezerwować Msze Św. we Farze.

9. Stowarzyszenie GARNIZON oraz Liga Patriotów  zapraszają na  wykład z cyklu „Spotkania z historią” pt. Współczesny fenomen pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Wygłosi go Salezjanin ks. dr Jarosław Wąsowicz  w Sali na Słomiance, w piątek, 18 października, o godz. 19.15..

10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczymy na remont kaplicy Św. Antoniego. W tym tygodniu został zdemontowany ołtarz.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Piotra Kanafockiego, Urszulę Gruszczyńską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *