Ogłoszenia 14.01.2018

Ogłoszenia 14.01.2018

II Niedziela zwykła

 

1. Dzisiaj odbędzie się świąteczne  spotkanie Rodziny Radia Maryja. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15.00 w Farze. W spotkaniu uczestniczyć będzie o. Redemptorysta z Torunia.

2. Trwają odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy w gablocie i na stronie internetowej. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny przy ulicach: Warszawskiej, Witkowskiej, Kopernika, Wierzbowej, Klonowej, Miłej, Kawiary, Surowieckiego, Rzeźnickiej, Słonecznej, Sienkiewicza.  Początek kolędy o godz. 15.00 a w sobotę o 13.00. W zaznaczonych dniach także o 16.30 lub 16.00. Ankiety kolędowe można składać w kościele.

3. Punkt charytatywny czynny w czwartek, w godz. 10.30-11.30.

4. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona  Koronką do Miłosierdzia Bożego o 18.15, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę w łączności z Mszą św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

5. W sierpniu organizujemy wyjazd do Czech. Bliższe informacje na ulotkach.

6. Najbliższe katechezy dla narzeczonych będą w Parafii Bł. Bogumiła. Zapisy wyłącznie na stronie: narzeczeni.archidiecezja.pl. 

7. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczamy na spłatę długów.

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *