Ogłoszenia 15.09.2019

Ogłoszenia 15.09.2019

24 Niedziela zwykła

1. Dzieci rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Św. Spotkanie z rodzicami będzie w poniedziałek, 16 września, o godz. 18.30. Obecność obowiązkowa.

2. W sobotę, we Wrześni, odbędzie się Święto Młodzieży z okazji święta Św. Stanisława Kostki. Bliższe informacje u ks. Dominika.

3. W przyszłą niedzielę, na Mszę Św. o godz. 18.30, zapraszamy rodziców młodzieży przygotowujących się do bierzmowania. Po Mszy Św. będzie krótkie spotkanie.

4. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św. Różaniec w czwartek, o godz. 18.00.

5. Punkt charytatywny wydający odzież jest czynny w każdy czwartek w godz. 10.30-11.30.

6. Jest księga intencji na 2020 rok. Można zarezerwować Msze Św. we Farze.

7. W związku z nawiedzeniem Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej Archidiecezji, którą przeżyjemy w przyszłym roku, w ramach przygotowań do tych wydarzeń organizowana jest Archidiecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę w dniach 6-7 października 2019 r. Z Gniezna organizujemy wspólny wyjazd dla dwóch gnieźnieńskich dekanatów. Zapisy w Parafiach do dzisiaj. Koszt pielgrzymki z noclegiem wynosi 100 zł.

8. W dniach 21-22 września odbędzie się XXXV Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Zapisy w Parafii bł. Bogumiła.

9. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.

10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na cele inwestycyjne zebraliśmy 1698 zł. Informujemy, że wystrój i wyposażenie naszego kościoła zostały wpisane do rejestru zabytków. Otrzymaliśmy także pozwolenie konserwatorskie na renowację kaplicy Św. Antoniego. Prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Marka Staniszewskiego, Grzegorza Góralskiego, Kazimierza Kryszaka, Leszka Taczałę, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *