Ogłoszenia 16.05.2021

Ogłoszenia 16.05.2021

Niedziela – Wniebowstąpienie Pańskie.

 

1. W dniu dzisiejszym przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wraz z Maryją oczekujemy na Zesłanie Ducha Świętego w dzień Zielonych Świąt odmawiając Nowennę do Ducha Świętego.

2. Dzisiaj kolejna grupa dzieci z naszej parafii przyjmie w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy) I Komunię Św. Prosimy o niekorzystanie z Mszy Św. o godz. 11.30 w niedzielę.

3. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu w Farze od poniedziałku do piątku o godz. 20.30 (transmisja na parafialnym fb) a w sobotę i niedzielę po Mszy św. wieczornej. W kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku  o godz. 16.30.

4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

5. Przypominamy, że okres komunii wielkanocnej kończy się 30 maja..

6. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.

7. Informujemy, że we farze mogą modlić się jednocześnie  24 osoby a w kościele garnizonowym 53 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w niedzielę o 12.30 i w sobotę o 18.30. 

8. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na cele inwestycyjne zebraliśmy 1483 zł. (fara-1003, garnizon-480),

9. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.

Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Zdzisława Nazaruka, Irenę Stasińską, Kazimierę Borowiak, Annę Andrzejczak, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *