Ogłoszenia 19.11.2023

Ogłoszenia 19.11.2023

XXXIII Niedziela Zwykła

  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy Św. o godz. 11.00 trzech kandydatów zostanie włączonych do grona ministrantów.
  2. W poniedziałek, 27 listopada, o godz. 18.30, w kościele, będzie spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa: całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, zakończenie o godz. 18.15, w środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy po Mszy Św., w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
  4. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w grudniu i na mszach zbiorowych. Jest dostępna księga intencji na 2024.
  5. Zapraszamy na Europejskie Spotkanie Młodych Taizé w Lublanie! Wyjazd z Gniezna, 27.12. powrót w nocy 1/2.01. W spotkaniu wziąć mogą udział osoby w wieku między 18 a 35 lat. Na miejscu zakwaterowanie u mieszkańców miasta i pobliskich miejscowości, albo w miejscach wspólnego zakwaterowania (np. salach parafialnych, szkolnych). Trzeba zabrać ze sobą śpiwór i materac/karimatę. KOSZTY:80 € (udział w kosztach spotkania płatne w autokarze; + 470 zł (koszt przejazdu wraz z ubezpieczeniem). Bliższe informacje u ks. Jarka.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na renowację ołtarza w kaplicy literackiej zebraliśmy 5027 zł. W tym tygodniu na ten cel wpłynęło 4000 zł. Na pomoc chrześcijanom na Bliskim Wschodzie zebraliśmy 1115 zł.
  7. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  8. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Danutę Konieczną, Dorotę Leśniczak, Barbarę Deneka, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *