Ogłoszenia 20.08.2023

Ogłoszenia 20.08.2023

XX Niedziela Zwykła

  1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji. Zachęcamy do podjęcia sierpniowej abstynencji w intencji trzeźwości naszego narodu.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa: całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
  3. Punkt charytatywny w czasie wakacji jest nieczynny.
  4. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych we września. Jest dostępna księga intencji na przyszły rok.
  5. Rozpoczynamy zapisy dla dzieci, które chcą przyjąć I Komunię w 2024 r. W zakrystii można otrzymać formularz zgłoszeniowy, który trzeba złożyć do września.
  6. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Tydzień temu cele inwestycyjne zebraliśmy 4962 zł.
  7. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  8. Zmarłych  w ubiegłym tygodniu śp. Józefa Karaśkiewicza, Ryszarda Kałasza, , zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *