Ogłoszenia 22.08.2021

Ogłoszenia 22.08.2021

21 Niedziela Zwykła

 1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego.
 2. Rozpoczynamy zapisy dla dzieci, które chcą przyjąć I Komunię w 2022 r. W zakrystii można otrzymać formularz zgłoszeniowy, który trzeba złożyć do 5 września.
 3. W niedzielę, 19 września, będziemy przeżywać rocznicę dzieci, które przyjęły I Komunię Św. w ubiegłym roku.
 4. Trwa duchowe przygotowanie do beatyfikacji s. Elżbiety Róży Czackiej i ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Bliższe informacje na stronie beatyfikacja33.pl. Materiały ukazują się na parafialnym fb. W zakrystii można otrzymać książkę z rozważaniami na każdy dzień.
 5. Przypominamy, że w naszych kościołach obowiązują limity-75% dostępnych miejsc. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 6. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św., Różaniec w czwartek o godz. 18.00.
 7. Punkt charytatywny jest nieczynny do odwołania.
 8. Jest dostępna księga intencji na 2022 r.
 9. Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej rozpocznie kolejny rok nauki dnia 4 września o godz. 9.00 (sobota) w gmachu Konwiktu przy Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie, ul. Seminaryjna 2a. Szkoła ta kształci przyszłych organistów.
 10. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.
 11.  Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 13. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *