Ogłoszenia 23.07.2023

Ogłoszenia 23.07.2023

XVI Niedziela Zwykła

 1. Pamiętajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego w czasie wakacji.
 2. We wtorek, 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Po Mszach św. we Farze poświęcenie pojazdów.
 3. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce pieszej na Jasną Górę, w Grupie Zapisy na stronie PPAG.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 5. Trwa rekrutacja do PWSD. Bliższe informacje u duszpasterzy. Trwa także rekrutacja do Prymasowskiego Studium Teologiczno-Pastoralnego przeznaczonego dla dorosłych, którzy chcą poszerzyć wiedzę religijną i pogłębić wiarę. Informacje na plakacie.
 6. Punkt charytatywny w czasie wakacji będzie nieczynny.
 7. Są wolne intencje mszalne na Mszach porannych w sierpniu.
 8. W piątek, o godz. 19.00, w Katedrze, będzie koncert organowy. Wstęp wolny
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Do skarbonki można złożyć ofiarę na przyjęcie pielgrzymów z Koszalina.
 10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 11. Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Wojciecha Świerkowskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *