Ogłoszenia 24.10.2021

Ogłoszenia 24.10.2021

30 Niedziela Zwykła

 1. Rozpoczyna się w Kościele Tydzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”.
 2. Nabożeństwa różańcowe w Farze od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w kościele garnizonowym od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. W czwartek zapraszamy szczególnie członków Żywego Różańca. Dzieci zapraszamy w piątek, o godz. 17.15.
 3. Zapraszamy do udziału w kolejnej „Nocy Świętych”, która rozpocznie się 31 października, o godz. 20.00 w kościele Garnizonowym. Ta inicjatywa ma na celu  wprowadzenie w atmosferę  dnia Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego oraz ukazanie sensu i piękna powołania do świętości każdego człowieka. Patronką  tegorocznej „Nocy Świętych” jest  bł. s. Róża Czacka.
 4. Trwają spotkania dla bierzmowanych z podziałem na grupy. Szczegółowy grafik dostępny w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. W czwartek, po wieczornej Mszy Św., w kościele, będzie spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych.
 5. Ksiądz Jarek zaprasza młodzież w każdy piątek, o godz. 19:15 w Sali na Słomiance, na spotkanie nowej wspólnoty oazowej.
 6. Zapraszamy kandydatów do LSO, także osoby dorosłe, które chciałyby czytać podczas liturgii.
 7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych oraz wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych („Dzień Zaduszny”), które rozpoczynają okres szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki do wpisania imion i nazwisk zmarłych są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Prosimy o zaznaczenie dnia i kościoła, w którym mamy modlić się za zmarłych.
 8. Przypominamy, że wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 9. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę w łączności z różańcem.
 10. Punkt charytatywny jest czynny w czwartek od 10.30 do 11.30..
 11. Jest dostępna księga intencji na 2022 r
 12. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy także za indywidualne wpłaty na renowacje ołtarza w Kaplicy Literackiej. W tym tygodniu nastąpił odbiór pierwszego etapu prac.
 13. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki.
 15. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Tadeusza Mazurka, Tadeusza Śniegowskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne,  zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *