Ogłoszenia 24.12.2023

Ogłoszenia 24.12.2023

IV Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. w Farze i w kościele garnizonowym przed południem według porządku niedzielnego. Pasterka w Farze o północy a w kościele garnizonowym o 22.00. W Wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego zachęcamy do zachowania polskich tradycji, abyśmy z tym większą radością w sercu mogli zasiąść do wieczornej wieczerzy.
  2. W Boże Narodzenie nie ma Mszy Św. o 7.30 we farze.
  3. W II Święto, Msze św. wg porządku niedzielnego. O godz. 16.00 tradycyjne kolędowanie z Chórem O. Pio. Zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Święto Świętej Rodziny. Podczas Mszy Św. odnowimy przyrzeczenia małżeńskie. Zapraszamy by małżonkowie razem przyszli na Eucharystię.
  5. W niedzielę, w ostatni dzień roku kalendarzowego zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne. Będzie ono w Farze o godz. 18.00. Z całą pewnością każdy z nas ma za co dziękować Bogu, jak i za co przepraszać, nie zapominając, że Boże miłosierdzie potrafi wyprowadzić dobro również z tego, co samo w sobie dobre nie jest czy nie było. Zechciejmy zatem włączyć się w to dziękczynienie na koniec roku, aby z godnością i radością Dzieci Bożych rozpocząć nowy rok kalendarzowy.
  6. Po Nowym Roku rozpoczniemy wizytę duszpasterską czyli kolędę. W gablotach i na stronie internetowej jest plan kolędowy. Będziemy odwiedzać tych Parafian, którzy nas zaproszą. Można to uczynić poprzez formularz papierowy, który można zabrać z kościoła i formularz elektroniczny, który znajdzie się na naszej stronie internetowej.
  7. Scholka i ministranci organizują w dniach 20-23 lutego, w Szklarskiej Porębie, zimowisko. Zainteresowane dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do kontaktu z ks. Jarkiem.
  8. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
  9. Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *