Ogłoszenia 26.01.2020

Ogłoszenia 26.01.2020

III Niedziela – Słowa Bożego

 

1. Dzisiaj, po raz pierwszy, obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. 

2. W następną niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w tradycji Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Dzień ten jest także Dniem Życia Konsekrowanego. Modlimy się za siostry i braci zakonnych, zwłaszcza za nasze Siostry Miłosierdzia. Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie świec.

3. Chorych i starszych Parafian odwiedzimy w sobotę, 1 lutego, od godz. 9.00.

4. W sobotę, czuwanie modlitewne, po którym będzie Msza św. w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Nabożeństwo i całą liturgię będą przygotowywać małżeństwa. Zapraszamy. To także kolejny etap nowenny przez nawiedzeniem naszej Archidiecezji przez kopię obrazu NMP.

5. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie członków Żywego Różańca.

6. Od następnej niedzieli, godz. 19.15, będą się odbywały Zimowe Wieczory Organowe. Zapraszamy.

7. W czasie kolędy okazja do spowiedzi przed Mszami Św. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o 18.15 w środę Nowenna do MBNP po Mszy Św. a w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

8. Trwają jeszcze odwiedziny duszpasterskie. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny przy ulicach: Lecha, Zielony Rynek, Dworcowej, Kościuszki, Pocztowej (Pocztowa 13 w środę), Św, Wawrzyńca, Słomianka, Kaszarskiej, Farnej.  Dzisiaj, od 14.00 kolęda u rodzin, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie. Prosimy o zgłoszenia. Początek kolędy o godz. 15.00. Ofiary kolędowe będą przeznaczone na remont kaplicy Św. Antoniego. W okresie kolędowym nie ma w dni powszednie Mszy Św. o godz. 17.00 w kościele garnizonowym.

9. Organizujmy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 3-10 listopada. Bliższe informacje w Biurze Parafialnym.

10. Punk charytatywny czynny w czwartek w godz. 10.30-11.30.

11. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i na daninę diecezjalną. 

12. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki (z modlitewnikiem).

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *