Ogłoszenia 27.11.2022

Ogłoszenia 27.11.2022

I Niedziela Adwentu

 1. Zapraszamy do pogłębionego przeżycia czasu Adwentu. W Farze: od poniedziałku do piątku o godz. 6.15 Jutrznia a po niej Msza Św.; Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00 oraz w soboty –godz. 7.00). We wtorki, czwartki i piątki zapraszamy szczególnie dzieci. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 (od poniedziałku do piątku).  Msze św. wieczorne w soboty i niedziele o godz. 18.30.  We wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Pozostałe nabożeństwa w łączności z roratami. W piątek, w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), o godz. 15.00, Godzina Miłosierdzia.
 2. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty od 17.30.
 3. W sobotę, od godz. 9.00, odwiedzimy chorych i starszych parafian.
 4. W sobotę, po Mszy Św. porannej do 12.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się różańcem. Jest to modlitwa wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi. Zaproszenie do modlitwy skierowane jest przede wszystkim do kobiet.
 5. W I sobotę miesiąca, o godz. 18.00, czuwanie modlitewne w intencji rodzin.
 6. Poświęcone opłatki można odbierać po Mszach św. w biurze parafialnym. Do nabycia także świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom (8 i 18 zł.)
 7. W środę, o godz. 18.00, w kinie Helios będzie projekcja filmu o bł. Ks. kard. Stefanie Wyszyńskim pt. „Prorok”. Bilety do nabycia w Biurze Radia Maryja (20 zł.)
 8. Punkt charytatywny jest czynny w czwartki, od 10.30 do 11.30.
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. W kościele zostanie postawiony „koszyk siostry Felicji”. Prosimy o składanie w nim trwałych produktów żywnościowych.
 10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 11. Zmarłych w ubiegłym tygodniu śp. Karinę Kadetzką, Ewę Tylec, Mariana Kubaszewskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *