Ogłoszenia 28.11.2021

Ogłoszenia 28.11.2021

I Niedziela Adwentu

 1. Zapraszamy do pogłębionego przeżycia czasu Adwentu. W Farze: od poniedziałku do piątku o godz. 6.15 Jutrznia a po niej Msza Św.; Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00 oraz w soboty –godz. 7.00).  We wtorki, czwartki i piątki zapraszamy szczególnie dzieci. Roraty dla młodzieży będą w środy, o godz. 6.45 w kościele garnizonowym. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00 (od poniedziałku do piątku).  Msze św. wieczorne w soboty i niedziele o godz. 18.30.  We wtorek całodzienna  adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Pozostałe nabożeństwa w łączności z roratami.
 2. W piątek przypada I Piątek miesiąca. Okazja do sakramentu pokuty od 17.30.
 3. W sobotę, od godz. 9.00, odwiedzimy chorych i starszych parafian.
 4. W I sobotę miesiąca, o godz. 18.00, czuwanie modlitewne w intencji rodzin.
 5. Poświęcone opłatki można odbierać po Mszach św. w biurze parafialnym. Do nabycia także świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom (7 i 15 zł.)
 6. Ksiądz Jarek zaprasza młodzież w każdy piątek, o godz. 19:15 w Sali na Słomiance, na spotkanie nowej wspólnoty oazowej.
 7. Przypominamy, że wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki.
 8. Punkt charytatywny jest czynny w czwartek od 10.30 do 11.30..
 9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne. Na pomoc humanitarną na granicy wschodniej zebraliśmy 630 zł. W kościele zostanie postawiony „koszyk siostry Felicji”. Prosimy o składanie w nim trwałych produktów żywnościowych.
 10.  Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie.
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć Przewodnik Katolicki (z modlitewnikiem)
 12. Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Leszka Kurzawskiego, zmarłych kapłanów i siostry zakonne,  zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *