Ogłoszenia 30.04.2023

Ogłoszenia 30.04.2023

IV Niedziela Wielkanocna

 1. IV Niedziela Wielkanocna, którą dzisiaj przeżywamy zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Zachęcamy wiernych do modlitwy o nowe powołania i za powołanych. Do puszek zbieramy ofiary na PWSD.
 2. Rozpoczyna się maj. Nabożeństwa majowe w tym tygodniu w Farze w poniedziałek, w wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 20.30, w środę i niedzielę po Mszy św. wieczornej. W kościele garnizonowym w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy Św. o godz. 17.00.
 3. W środę przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Św. według porządku niedzielnego, odpust w kościele garnizonowym – suma odpustowa o godz. 11.30, której będzie przewodniczyć ks. kanonik Zenon Starszak.
 4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 18.00.
 5. W sobotę, od godz. 9.00, odwiedzimy chorych i starszych parafian.
 6. W sobotę, po Mszy Św. porannej do 12.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się różańcem. Jest to modlitwa wynagradzająca za grzechy popełnione przeciwko Niepakulanemu Sercu Maryi. Zaproszenie do modlitwy skierowane jest przede wszystkim do kobiet.
 7. W sobotę, czuwanie modlitewne w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy
 8. W następną niedzielę, po Mszy św. o godz. 9.30, będzie spotkanie członków Żywego Różańca.
 9. Spotkania z przygotowującymi się do I Komunii Św. będą: w czwartek-grupa 1, w piątek-grupa 2, o godz. 19.00, w kościele.
 10. Rocznica I Komunii Św. będzie w niedzielę, 28 maja, podczas Mszy Św. o godz. 11.00.
 11. Zapraszamy na nabożeństwa: Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek, nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środę po Mszy Św., w czwartek różaniec o 18.00, w piątek o godz. 15.00 w kościele NMP Królowej Polski (garnizonowy), Godzina Miłosierdzia.
 12. Punkt charytatywny czynny w czwartki w godz. 10.30-11.30.
 13. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.
 14. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego.
 15. Zmarłą w ubiegłym tygodniu śp. Anielę Jałoszyńską, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *