Ogłoszenia 31.01.2021

Ogłoszenia 31.01.2021

4 Niedziela zwykła

 

1. Zakończyły się  Msze Św. kolędowe w intencji naszych parafian. Dziękujemy tym wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i uczestniczyli w modlitwie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane w tradycji Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 10.00 i 18.30 we Farze i o godz. 17.00 w kościele garnizonowym. Dzień ten jest także Dniem Życia Konsekrowanego. Modlimy się za siostry i braci zakonnych, zwłaszcza za nasze Siostry Miłosierdzia. 

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź  od godz. 18.00.

4. W sobotę odwiedzimy chorych i starszych parafian, którzy o to poproszą.

5. W sobotę, 6 lutego, czuwanie modlitewne w intencji małżeństw i rodzin. Początek o godz. 18.00. Zapraszamy

6. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o 18.15, w środę Nowenna do MBNP po Mszy Św. a w czwartek o godz. 18.00 różaniec.

7. Przypominamy, że we farze może modlić się jednocześnie  19 osób a w kościele garnizonowym 42 osoby. Wierni przebywający w kościele na liturgii lub adoracji są zobowiązani posiadać maseczki. Transmitujemy na parafialnym fb Msze Św.  w święta i niedziele o 12.30 i w sobotę o 18.30.

8. Punkt charytatywny będzie nieczynny do odwołania.

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne.  Na pomoc dla Chorwacji zebraliśmy 890 zł.

10. Zachęcamy do czytania Przewodnika Katolickiego (z modlitewnikiem).

Zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *