Ogłoszenia – 25.12.2017

Ogłoszenia – 25.12.2017

Boże Narodzenie

 

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia świąteczne. Niech błogosławieństwo Nowonarodzonego Jezusa spocznie na nas i ożywi nasze życie. Niech te Święta będą czasem zbliżania się do Boga i do drugiego człowieka. Niech Boże Narodzenie trwa w nas. Błogosławionych Świąt!

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju naszego kościoła, za złożone na ten cel ofiary oraz za wykonanie żłóbka i dekoracji, szczególnie: p. Jerzemu Probollowi ze współpracownikami, p. Jakubowi Kamińskiemu, mieszkańcom Schroniska przy ul. Pocztowej, ministrantom i lektorom, dzieciom, młodzieży, oraz wszystkim osobom, które przygotowały bombki. Dziękujemy także za wszystkie dary składane w Adwencie na potrzeby biednych. Bóg zapłać! 

2. W Uroczystość Bożego Narodzenia pierwsza Msza św. we Farze o godz. 8.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze jak w niedzielę. We wtorek, w II dzień Świąt, Msze św. według porządku niedzielnego. 

3. Jutro Msze św. według porządku niedzielnego. 

4. Jutro serdecznie zapraszamy na  koncert kolęd, połączony ze wspólnym śpiewaniem. Wystąpi  chór św. Ojca Pio. Koncert rozpocznie się o godz. 16.00.

5. Punkt charytatywny będzie w tym tygodniu nieczynny.

6. Odwiedziny duszpasterskie – kolędę rozpoczniemy we wtorek  2 stycznia. Plan kolędy w gablocie i na stronie internetowej. 

7. Zapraszamy na nabożeństwa: we wtorek wyjątkowo nie będzie całodziennej  adoracji Najświętszego Sakramentu, Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.00, Różaniec w czwartek o godz. 18.00.

8. Kolędowe spotkanie grup parafialnych: ministrantów i ich rodziców, lektorów, dzieci i młodzieży Maryjnej, Żywego Różańca, Stowarzyszenia Wspierania Powołań Kapłańskich, Chóru, Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej odbędzie się w sobotę 30 grudnia o godz. 15.00 na Słomiance. 

9. Bóg zapłać wszystkim, którzy nas wspierają pomocą duchową i materialną. Dziękujemy za wpłaty na konto parafialne i na daninę diecezjalną. 

10. Prosimy o sprawdzanie intencji w gablocie. 

Zmarłego w ubiegłym tygodniu śp. Stefana Miemietza, zmarłych kapłanów i siostry zakonne, zmarłych z naszych rodzin, zmarłych parafian, dobrodziejów, fundatorów i budowniczych naszego kościoła polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im  dać, Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *